Зареєструвавшись на нашому хостингу, ви отримуєте можливість швидко встановити найпопулярніші рішення для створення веб-сайтів.

Всього за кілька кліків ви можете створити власний веб-сайт, галерею, інтернет-магазин або блог.


Wordpress

Вам потрібен веб-сайт з простою системою керування вмістом? На системі Wordpress збудований кожен четвертий сайт у світі. Його популярність небезпідставна — ця система дуже гнучка і проста у використанні.


Joomla

Якщо ви шукаєте багатофункціональну систему управління вмістом, то Joomla може бути рішенням, яке повністю відповідає вашим потребам. В арсеналі цього скрипту кілька тисяч безплатних плагінів, завдяки чому його легко пристосувати до своїх потреб.


PrestaShop

Якщо ви хочете запустити власний інтернет-магазин, то PrestaShop — чудове рішення для вас. Це рішення стало одним із найбільш популярних інструментів для інтернет-магазинів.


Drupal

Ви збираєтесь створити багатофункціональний інтернет-сервіс? Drupal забезпечить вам широку функціональність без необхідності встановлювати додаткові розширення. Створіть акаунт на ZZZ.com.ua і встановіть скрипт всього за кілька секунд!


phpBB3

Якщо вам потрібен дискусійний форум, добре пропрацьований з графічного боку і при цьому з простою у використанні панеллю керування, то скрипт phpBB3 може бути тим, що ви шукаєте.


OpenCart

Хороше рішення для всіх користувачів, котрим потрібен легкий і ефективний скрипт, на котрому можна збудувати інтернет-магазин. OpenCart має просту панель керування, а його архітектура базована на моделі MVC.


Simple Machines Forum

SMF — це легкий скрипт для дискусійного інтернет-форуму. Рекомендований тим, для кого важливо, щоб їхній форум не перевантажував сервер і завжди працював без проблем.


У панелі управління ZZZ.com.ua ви знайдете 31 рішення для створення і розвитку веб-сайтів, інтернет-магазинів, галерей і дискусійних форумів. Кожне програмне забезпечення можна встановити на своєму хостингу всього за кілька хвилин.


Створи свій веб-сайт!