Створи форум phpBB3 на хостингу ZZZ.com.ua!

PhpBB3 — це один з найпопулярніших скриптів у світі, який служить для створення інтернет-форумів. Цей інструмент дозволяє створити форум з гарною графічною оболонкою і простою панеллю керування. PhpBB рекомендується як початкуючим користувачам, так і більш досвідченим.

Переваги phpBB3

Легкість у керуванні

Форум, базований на скрипті phpBB3, має інтуїтивно зрозумілу панель керування. Керувати ним просто, при цьому не виникає необхідності вчитуватись у технічну документацію чи переглядати спеціальні або спеціалізовані сайти у пошуках відповіді на питання, що цікавлять.

Додатки

Великим полегшенням для адміністраторів форуму phpBB3 є велика кількість додатків і модифікацій, за допомогою яких можна додавати нові функції і розширювати можливості скрипту.

Шаблони

Вигляд форуму, базованого на скрипті phpBB3, можна дуже просто змінювати за допомогою великої кількості графічних шаблонів, доступних у мережі. Встановити будь-який шаблон можна дуже просто, це не вимагає технічних знань.

Сильна технічна підтримка

Велика популярність скрипту проявляється, зокрема, у великій кількості інформації про керування ним. Початкуючі користувачі можуть у разі потреби користуватись документацією, великою кількістю порадників, форумів і блогів, присвячених тематиці, повʼязаній з phpBB3.


Хочете створити свій дискусійний форум на базі phpBB3? Скористайтесь автоматичним встановленням на хостингу ZZZ.com.ua!


Створи свій форум!