Зміст

 1. Загальні положення
 2. Перелік послуг та технічні обмеження
 3. Зобовʼязання Користувача не порушувати законодавство
 4. Реєстрація та обслуговування Доменів
 5. Права та обов'язки ZZZ.com.ua
 6. Додаткові Платні послуги, які надає ZZZ.com.ua
 7. Платежі
 8. Скарги
 9. Політика конфіденційності
 10. Визначення
 11. Заключні правила

I. Загальні положення

 1. Даний документ, "Умови надання послуг" (далі - Умови) визначає правила реєстрації та використання облікових записів як частини послуг, які надає Компанія, реєстрації та обслуговування доменів, тип та діапазон додаткових платних послуг, які надає компанія ZZZ.com.ua.
 2. Прийняття цих умов є обов'язковим для використання будь-яких послуг, які надає ZZZ.com.ua. Користувач, який створив обліковий запис, автоматично підтверджує, що він/вона ознайомлені з даними Умовами і тому зобов’язані їх дотримуватися.
 3. Прийняття даних Умов також пов'язане з прийняттям Загальних положень та умов NASK та InternetBS: NASK ToS and InternetBS ToS.
 4. У разі відмови від послуг, які надає ZZZ.com.ua, Користувач зобов'язаний негайно видалити домен(и) з панелі користувача. Якщо буде виявлено перенаправлення веб-сторінки на інший хостинг, веб-сторінку буде видалено.
 5. ZZZ.com.ua залишає за собою право змінювати ці Умови. Інформація про зміни публікується на форумі в розділі Оголошення і Новини та на сторінці привітання в панелі користувача.

II. Перелік послуг та технічні обмеження

 1. ZZZ.com.ua є ексклюзивним власником кожного облікового запису та домену в піддомені ZZZ.com.ua. Продаж чи передача у платне використання акаунтів та доменів категорично заборонені. ZZZ.com.ua після отримання повідомлення про порушення цього правила автоматично і назавжди заблокує такий обліковий запис Користувача.
 2. ZZZ.com.ua залишає за собою право вводити додаткові Платні послуги, які розширюють можливості хостингу.
 3. Хостинг не можна використовувати у наступних цілях:
  1. використання хостингу виключно для зберігання зображень (хотлінки заборонені). ZZZ.com.ua дозволяє застосовувати таку практику тільки власникам платних хостингових акаунтів.
  2. розміщення веб-сторінки, яка буде перевантажувати сервер (онлайн-ігри, ботнети та інше).
  3. розміщення веб-сайтів, які використовуються виключно для SEO, ферм посилань тощо; обмін посиланнями дозволений у належних системах як додаткова частина веб-сторінки, але не може бути її основною метою. Веб-сайти, які відвідують переважно боти, будуть видалені.
  4. автоматичної переадресації на інші адреси.
  5. використання облікового запису лише як FTP-сервер. У обліковому записі має бути веб-сторінка, кількість відвідувань якої не може бути значно нижчою, ніж, наприклад, кількість людей, які завантажують контент з FTP-сервера.
  6. загалом надмірного перевантаження сервера, наприклад, для запуску скриптів, які генерують високий трафік, особливо якщо при цьому відвідуваність веб-сайту доволі низька.
  7. майнингу біткойна.
  8. масових розсилок електронних листів.
 4. ZZZ.com.ua розміщує спеціальний банер на безкоштовних акаунтах. Змінювати його розташування чи блокувати категорично заборонено. ZZZ.com.ua запровадив систему, що дозволяє Користувачам купувати платні пакети послуг хостингу.
 5. На веб-сайтах ZZZ.com.ua, які розміщені на акаунтах FREE, розміщується спеціальний банер з інформацією про можливість придбання пакету послуг для сайту. Для цього відвідувачам не потрібно мати обліковий запис на ZZZ.com.ua. Користувач може відключити цей банер у панелі користувача, у закладці "Домени".
 6. ZZZ.com.ua дозволяє Користувачам розміщувати власну рекламу на веб-сайтах.
 7. ZZZ.com.ua дозволяє Користувачам використовувати свої зовнішні домени у своїх облікових записах хостингу. Користувачі мають один (1) місяць для перенаправлення серверів DNS на сервери ZZZ.com.ua, інакше домен буде заблоковано.
 8. ZZZ.com.ua дозволяє Користувачам купувати домени.
 9. ZZZ.com.ua дозволяє Користувачам орендувати VPS i VDS.

III. Зобовʼязання Користувача не порушувати законодавство

 1. Розміщення будь-якого нелегального контенту, особливо контенту, що суперечить закону, етикету і принципам соціального співіснування, суворо заборонено.
 2. Розміщений контент не може містити порнографії, закликів до насильства, закликів до расової чи етнічної ненависті, вульгарних чи образливих слів та будь-чого іншого, що суперечить чинному законодавству.
 3. Розміщений контент не може містити фішинг, бути використаний для шахрайства чи введення користувача в оману, завдавання шкоди Користувачеві або крадіжки даних.
 4. Веб-сайти, які використовуються для трансляції телевізійних каналів, та посилання на такі веб-сайти, також заборонені.
 5. Користувач несе повну відповідальність за будь-яке порушення вищезазначених пунктів та місцевого чи міжнародного права. ZZZ.com.ua не несе відповідальності за розміщений вміст та інформацію, надану Користувачем.
 6. ZZZ.com.ua не може нести відповідальність перед третіми особами за вміст, наданий Користувачами, захищений авторським правом.
 7. ZZZ.com.ua залишає за собою право видаляти будь-який контент, наданий Користувачем, який буде визнаний таким, що суперечить Умовам або законодавству.

IV. Реєстрація та обслуговування доменів

 1. ZZZ.com.ua дозволяє Користувачу реєструвати міжнародні, регіональні, функціональні та деякі локальні домени.
 2. Під час реєстрації домену Користувач зобов'язаний надати дійсні персональні дані. При реєстрації деяких доменів (наприклад, .uk), Користувачу буде запропоновано надати додаткові дані. Зазвичай це документи, які підтверджують його персональні дані, наприклад, відскановане посвідчення особи або недавні рахунки за комунальні послуги, на яких вказані його/її ім'я, прізвище та адреса. Процедура реєстрації домену залежить від вибраної доменної зони. Якщо протягом 30 днів Користувач не надасть усіх необхідних даних, домен буде заблокований. Зареєструвати домени можуть лише повнолітні.
 3. Якщо у користувача є обліковий запис на ZZZ.com.ua, його дані з профілю користувача будуть використані для реєстрації домену.
 4. Активація домену відбувається протягом декількох хвилин з моменту отримання платежу. З цього моменту Користувач стає юридичним і фізичним власником домену і може вільно ним керувати.
 5. Протягом 30 днів після закінчення терміну дії домен ще може бути поновлений його власником. За це оновлення додається додаткова плата у розмірі 300 грн.
 6. Оплата за реєстрацію або поновлення доменів не повертається, оскільки це персоналізоване замовлення.
 7. Якщо домен, обраний Користувачем, неможливо зареєструвати, платіж буде повністю повернуто. Щоб подати заявку на повернення коштів, Користувач повинен надіслати електронний лист на support{at}ZZZ.com.ua.
 8. Якщо Користувач хоче отримати код Authinfo, він/вона повинні надіслати електронний лист на support{at}ZZZ.com.ua щонайменше за 30 (тридцять) днів до дати закінчення терміну дії домену. Документ для заповнення можна знайти тут. Заповнений та підписаний документ слід відсканувати та надіслати електронною поштою на support{at}ZZZ.com.ua. Термін розгляду запиту - 14 (чотирнадцять) робочих днів.
 9. Якщо Користувач хоче здійснити передачу домен, він повинен заповнити, підписати та відсканувати дану форму, та надіслати її на електронну адресу support{at}ZZZ.com.ua, додавши копію свого посвідчення особи.
 10. Права та обов'язки користувача щодо реєстрації міжнародних доменів можна знайти тут. Навчальні матеріали можна знайти тут.

V. Права та обов'язки ZZZ.com.ua

 1. ZZZ.com.ua залишає за собою право:
  1. видалити обліковий запис, не вказавши причину;
  2. видалити або заблокувати акаунт у разі неактивності, мінімальний термін - три місяці;
  3. видалити або заблокувати обліковий запис у разі порушення правил пункту III цих Умов;
  4. призупинити надання послуг для проведення робіт з технічного обслуговування;
  5. призупинити послуги, якщо обліковий запис викликає перевантаження та загрожує стабільності інфраструктури;
  6. надсилати промо-матеріали щодо ZZZ.com.ua після попередньої згоди Користувача.
 2. Пункти A і B не застосовуються до Користувачів з платними акаунтами.
 3. ZZZ.com.ua не несе відповідальності за будь-які випадки несправності сервісу.
 4. ZZZ.com.ua не несе відповідальності за втрату чи пошкодження будь-яких даних веб-сайтів Користувачів. ZZZ.com.ua радить своїм Користувачам робити регулярні резервні копії даних.
 5. Створюючи обліковий запис, Користувач дає згоду на обробку своїх особистих даних ZZZ.com.ua для адміністративних та службових цілей.
 6. Користувач може видалити свій профіль користувача на support{at}ZZZ.com.ua, відкривши заявку у профілі, який потрібно видалити, або відправивши електронне повідомлення на адресу ZZZ.com.ua з електронної пошти профілю з відповідним запитом. Запит, надісланий з адреси, відмінної від електронної пошти профілю, не буде розглядатися.

VI. Додаткові Платні послуги, які надає ZZZ.com.ua

 1. ZZZ.com.ua для поліпшення якості послуг та розширення можливостей запроваджує можливість придбання додаткових послуг з правом ліквідації такої послуги в будь-який час. Також ZZZ.com.ua залишає за собою право впроваджувати нові різні види послуг у майбутньому.
 2. Система платних послуг хостингу базується на придбанні підписки на визначений період, протягом якого параметри облікового запису будуть розширені.
 3. ZZZ.com.ua також пропонує систему мікроплатежів, за допомогою якої Користувачі можуть придбати (як окрему послугу або пакет) додаткові піддомени, псевдоніми, облікові записи електронної пошти, FTP-акаунти, бази даних, передачу даних, дисковий простір та видалення обмеження розміру одного файлу.
 4. ZZZ.com.ua дає можливість орендувати VPS i VDS. Після оплати цієї послуги час її активації становить до 48 годин.
 5. Якщо Користувач не заплатив за продовження оренди VPS/VDS, його сервер буде видалений через тиждень від дати закінчення терміну дії.
 6. ZZZ.com.ua залишає за собою право видалити або заблокувати VPS/VDS у разі порушення пунктів з розділу III цих Умов обслуговування. Також VPS/VDS можуть бути призупинені, якщо сервер загрожує стабільності інфраструктури.
 7. ZZZ.com.ua пропонує Користувачам отримати сертифікат SSL для своїх доменів.
 8. Сертифікат є безкоштовним і пов'язаний з доменом, який обрав Користувач.
 9. Користувач, активуючи сертифікат, платить лише за його обслуговування, включаючи збільшення використання ресурсів серверу, спричинене шифруванням даних.
 10. Плата за сертифікат SSL не застосовується для VIP-акаунтів
 11. Сертифікат можна активувати протягом одного року. Протягом цього часу сертифікат автоматично продовжується кожні три місяці.
 12. Усі скарги щодо платіжної системи, мікроплатежів, SSL-сертифікатів, VPS/VDS слід надсилати на адресу: support{at}ZZZ.com.ua.
 13. У кожного Користувача є вибір наступних способів оплати: InterKassa, Paymentwall, Paypal та MINTME.
 14. Після перевищення ліміту передачі даних (якщо він встановлений для акаунту) або періоду дії пакету послуг хостингу, обліковий запис хостингу автоматично буде деактивовано.
 15. Ціни на пакети послуг хостингу, мікроплатежі, VPS та VDS розміщено на веб-сайті ZZZ.com.ua.
 16. Хостинговий акаунт на пакеті послуг FREE дійсний впродовж 1 тижня з дати його реєстрації. Після закінчення цього часу Користувач повинен придбати пакет послуг хостингу, інакше його обліковий запис буде призупинено.
 17. ZZZ.com.ua залишає за собою право змінити прайс-лист, попередньо опублікувавши відповідне сповіщення.
 18. У разі блокування облікового запису через порушення законодавства чи правил з розділу III цих Умов обслуговування ZZZ.com.ua не повертає кошти, що залишилися за невикористані послуги.
 19. При оренді VPS/VDS сервери активуються одразу після успішної обробки платежу, тому ZZZ.com.ua залишає за собою право не повертати платежі за оплачену послугу оренди. Доменні імена як персоналізований товар також не є предметом повернення. У разі розміщення облікових записів Користувач має 14 днів на розірвання договору.
 20. Максимальний дисковий простір для облікових записів електронної пошти у пакеті послуг VIP - 50 Гб. Щоб розширити доступний дисковий простір, Користувач сплачує додаткову плату за кожен наступний 1 ГБ.
 21. Максимальний обсяг диску у пакеті послуг VIP - 100 ГБ. Щоб розширити простір на диску понад цього ліміту, Користувач сплачує додаткову плату за кожні 10 ГБ.
 22. Максимальний обʼєм передачі даних у пакеті послуг VIP - 1200 ГБ на місяць. Для того, щоб збільшити цей ліміт, Користувачу потрібно оплатити додаткову плату за кожну наступну 1000 Гб.

VII. Платежі

 1. Оплачувати домени та додаткові послуги, які надає ZZZ.com.ua, можуть здійснювати лише особи, які мають право використовувати платіжну систему, за допомогою якої здійснюється оплата. Про виявлені випадки шахрайства буде повідомлено поліцію.
 2. Особисті дані Користувача автоматично передаються нашим платіжним операторам: InterKassa LLC, Paymentwall Inc. або PayPal Inc. (за попередньою згодою Користувача).
 3. Після того, як Користувач підтвердив намір здійснити оплату на сайті ZZZ.com.ua, його/її буде скеровано на сайт обраної платіжної системи: InterKassa, Paypal або Paymentwall.
 4. Для здійснення платежу Користувач повинен пройти процедуру оплати відповідно до інструкцій платіжної системи.
 5. Платежі за ZZZ.com.ua можна здійснювати лише через платіжні системи, перелічені у пункті 2.
 6. Після підтвердження оплати придбана послуга стає активною.
 7. ZZZ.com.ua не несе відповідальності за будь-які проблеми, спричинені затримкою будь-яких третіх сторін, включаючи банки, поштові відділення, платіжні системи тощо.
 8. Платіжні системи, з якими співпрацює ZZZ.com.ua:
  1. InterKassa.com — оператор інтернет-платежів та кредитних карт,
   InterKassa LLC, Грузія, Тбілісі, вул. Станіславського, 5
   Умови надання послуг: https://www.interkassa.com/terms-and-conditions/,
  2. Paymentwall.com — оператор інтернет-платежів та кредитних карт,
   Paymentwall, Inc., 255 9th Street, Сан-Франциско, CA 94103
   Умови надання послуг: https://www.paymentwall.com/en/terms,
  3. PayPal.com — оператор інтернет-платежів та кредитних карт,
   PayPal Inc., Сан-Хосе, Каліфорнія, 2211 North First Street
   Умови надання послуг: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/ua/useragreement-full,

VIII. Скарги

 1. Користувач може скаржитись на випадки несправності платних послуг та додаткових платних варіантів, які надає ZZZ.com.ua, на електронну пошту support{at}ZZZ.com.ua.
 2. ZZZ.com.ua розглядає скарги протягом 14 робочих днів з моменту отримання такого запиту. У складних випадках, які потребують ретельної перевірки, цей період може бути довшим.
 3. Відповідь на скаргу надсилається на електронну адресу, надану Користувачем під час реєстрації його облікового запису.

IX. Політика конфіденційності

Реєструючи обліковий запис на нашому веб-сайті та користуючись Послугами, які надає ZZZ.com.ua, Користувач приймає нашу Політику конфіденційності

X. Визначення

”Умови надання послуг” - даний документ про умови надання послуг, який є документом з точки зору міжнародного права.

ZZZ.com.ua - компанія ABC Hosting Ltd. зі штаб-квартирою в Белізі, 7B Neal Pen Road, місто Беліз. № реєстру: 148 538, DUNS: 81-542-7447.

Користувач - особа, яка користується хостингом компанії ZZZ.com.ua відповідно до умов, сформульованих у вище згаданому документі "Умови надання послуг".

Хостинг - послуга, що надається компанією ZZZ.com.ua, на основі спільного користування з Користувачами визначеного окремого простору на сервері для розміщення веб-сайту, електронної пошти та підключених сервісів.

Домен - унікальний набір символів, що містить ім'я та розширення двох (або трьох) букв із зазначенням країни або мети веб-сайту. Це можуть бути як домени першого рівня (наприклад, .com), так і домени другого рівня (наприклад, .co.uk).

Платні послуги -додаткові опції, введені компанією ZZZ.com.ua, які надаються після оплати за чітким запитом Користувача, описані в розділі VI вищевказаних “Умов надання послуг”.

NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa, Польський реєстратор доменних імен зі штаб-квартирою у Варшаві, Кольська 12, внесений до реєстру компаній Національного реєстру суду (KRS) під номером KRS 0000012938.

Internet.BS - інтернет-сервіс доменів BS Corp., сторонній реєстратор міжнародних доменів ZZZ.com.ua з штаб-квартирою в Нассау, Багамські острови, Центр океану, Прибережна Монтагу, Іст-Бей-Стріт. , P.O. Box SS-19084, реєстраційний номер компанії: 171543 B, веб-сайт: internet.bs

InterKassa - один із способів здійснення платежів за домени та додаткові платні послуги, які надає компанія ZZZ.com.ua, який полягає у здійсненні платежів через інтернет-сервіс, яким керує ТОВ «Інтеркасса», зі штаб-квартирою в Грузії, Тбілісі, вул. Станіславського, 5, відповідно до "Умов надання послуг", розміщених на веб-сайті www.interkassa.com.

Paymentwall - один із способів здійснення платежів за домени та додаткові платні послуги, які надає компанія ZZZ.com.ua, який полягає у здійсненні платежів через інтернет-сервіс, яким керує Paymentwall Inc., зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, 255 9th Street, відповідно до "Умов надання послуг", розміщених на веб-сайті: www.paymentwall.com.

Paypal - один із способів здійснення платежів за домени та додаткові платні послуги, які надає компанія ZZZ.com.ua, який полягає у здійсненні платежів через інтернет-сервіс, яким керує Paypal Inc., зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, Каліфорнія, 2211 North First Street, відповідно до "Умов надання послуг", розміщених на веб-сайті: www.paypal.com.

XI. Заключні положення

Цей документ "Умови надання послуг" діє з 29.12.2021

У випадках, не врегульованих вищезазначеними умовами надання послуг, застосовуються відповідні норми законодавства.Останнє оновлення: 29.12.2021