Ласкаво просимо на ZZZ.com.ua

Ми раді вітати вас на нашому хостингу. Саме тут ви можете створити новий веб-сайт або розмістити файли вже існуючого. Ви також можете зареєструвати домен, придбати сервер VPS та інше - ми пропонуємо широкий спектр послуг хостингу.

Ми старанно працюємо кожен день, щоб надавати вам найвищі стандарти якості послуг веб хостингу. Зовсім нещодавно ми реалізували цілий ряд нових опцій, послуг для більшого комфорту під час повсякденного користування.

Саме з цього моменту ми будемо надавати вам деталізований опис усіх нововведень. Слідкуйте, будь ласка, за спеціальною темою на форумі, яку ми назвали "Нові покращення та оновлення"


"Нові покращення та оновлення"

Версії 3.1.6 - 3.1.7 (Жовтень - Грудень 2017):

- Вкладка "Статистика";

- "Хлібні крихти";

- Opencart;

- Промо "Перенесення домену";

- Вкладка "FTP аккаунти";

- Вкладка "Бази даних";

- Оновлення "Бази знань".

Зайдіть на наш форум для ознайомлення з повним списком оновлень!

Версія 3.1.5 (Вересень 2017) - Тут

Версія 3.1.4 (Липень 2017) - Тут

Версії 3.0.6 - 3.1.3 (Січень - Червень 2017) - Тут


Ми сподіваємось, що вам сподобається працювати з нашою панеллю управління. Для спрощення ознайомлення з панеллю ми створили короткий посібник: натисніть тут, щоб прочитати

Якщо ви маєте невеликі утруднення у користуванні нашими послугами, ви можете знайти відповіді у нашому FAQ

Ви можете знайти ще більше інформації на нашому форумі, а також ознайомитись з нашою базою знань

Якщо ви так і не змогли знайти усі відповіді, просимо звернутися до нашої служби технічної підтримки - ми завжди раді допомогти вам!

Ви можете зв'язатись з нами по електронній пошті {supportMail} або створити новий запит у меню Підтримка у панелі управління - натисніть кнопку "Створити" для початку бесіди з нашими спеціалістами.

Не забувайте про нашу сторінку у Facebook де ми повідомляємо про унікальні пропозиції та знижки, а також можемо просто поспілкуватися з вами!

Загляніть також на наш форум у тему "Объявления и новости / Оголошення та новини". Ми дуже розраховуємо на ваші відгуки та поради — саме завдяки вами ми стаємо краще з кожним днем.

Адміністрація ZZZ.com.ua

Приєднуйтесь до нас на Facebook або Vkontakte і отримуйте наші ексклюзивні пропозиції, а також будьте в курсі важливих подій і новин у світі веб-хостингу: