Створи сайт Drupal на хостингу ZZZ.com.ua!

Drupal це комплексна платформа, яка служить для створення веб-сайтів будь-якого типу, а також веб-додатків. Згідно підрахунків, її використовує понад мільйон вітрин з цілого світу, тобто приблизно 2% всіх сайтів світу. З огляду на високий рівень складності цей скрипт рекомендується використовувати при створенні більш складних сайтів.

Переваги Drupal

Широкий спектр функціональних можливостей

Відразу після встановлення скрипту користувач має у своєму розпорядженні велику кількість функцій, таких як, наприклад, реєстрація користувачів, керування профілями і меню, а також канали RSS і багато інших. Завдяки цьому можна швидко створити будь-який сайт. На жаль, панель керування досить складна, що може бути проблемою для початківців.

Солідна технічна підтримка

Великою перевагою платформи Drupal є її розбудована документація, котра є неоціненною допомогою для користувачів. Крім того, у мережі діє розбудований дискусійний форум, чат, список електронних адрес і багато інших місць, в котрих зацікавлені особи можуть знайти допомогу.

Плагіни

Незважаючи на те, що чистий Drupal має дуже багато функцій, частині користувачів можуть знадобитись додаткові. На допомогу прийдуть тисячі плагінів, котрі можна швидко включити до скрипту.

Широкі можливості керування вмістом

Drupal має розбудовані можливості у сфері керування вмістом. Без необхідності встановлення додаткових плагінів скрипт дозволяє створювати і керувати різними типами вмісту, такими як, наприклад, відеозаписи, анкети, статті, блоги, підкасти і статистики.


Хочете створити свій сайт на Drupal? Скористайтеся автоматичним встановленням на хостингу ZZZ.com.ua!


Створи свій сайт!