Створи магазин OpenCart на хостингу ZZZ.com.ua!

OpenCart — це ефективний скрипт e-commerce, базуючись на якому можна вести інтернет-магазин. Інструмент рекомендований початківцям і більш досвідченим користувачам.

Переваги OpenCart

Висока ефективність

Скрипт OpenCart не забезпечує настільки широкої функціональності, як програми-конкуренти, але завдяки цьому вимоги скрипту рішуче менші. Магазини OpenCart не перевантажують сервер і зазвичай працюють дуже швидко. Звичайно, це може змінитись після встановлення багатьох розширень до основного скрипту.

Легкість у керуванні

Магазин, базований на OpenCart, має гарну, просту і зрозумілу панель керування. Навіть ті, хто не має ніякого досвіду у керуванні інтернет-магазинами, не повинні зіткнутись із труднощами у керуванні сайтом.

Розширення

Скрипт має тисячі розширень, за допомогою яких можна розширити функціональність інтернет-магазину. Додатки цього типу працюють за принципом плагінів, так що їх встановлення не повинно бути складним для більшості користувачів.

Model-View-Controller

Скрипт базований на дуже відомій моделі програмування під назвою MVC (Model-View-Controller). Це відкриває великі можливості для програмістів, які працюють над проектом даного магазину.


Хочете створити свій магазин на OpenCart? Скористайся автоматичним встановленням на хостингу ZZZ.com.ua!


Створи свій магазин!