SSL — гарантія безпеки і конфіденційності

Сертифікат SSL гарантує безпечну передачу даних між веб-сайтом і його користувачами. Він забезпечує конфіденційність передачі інформації у мережі Інтернет. Протокол SSL (англ. Secure Socket Layer) шифрує підключення, завдяки чому користувачі вашої сторінки можуть бути впевнені у тому, що введені ними дані не потраплять до рук зловмисників.


Віднедавна сертифікати SSL впливають на позицію веб-сайту у результатах пошуку у Google. Найпопулярніший браузер старається підтримувати вітрини, на яких приділена належна увага безпеці користувачів. Google вже давно використовує цей тип сертифікатів на всіх своїх веб-сайтах.


Фірми, які використовують сертифікати SSL, зазвичай виглядають більш серйозно та престижно. Використання подібних рішень свідчить про те, що власники веб-сайтів дуже серйозно трактують своїх користувачів і для них важливо, щоб відвідувачі їхнього веб-сайту почувались цілком комфортно.


Не економ на безпеці даних! На нашому хостингу ти можеш отримати свій власний сертифікат SSL всього за 129,00 грн в рік!


Придбай сертифікат SSL