Забезпечте безпеку своїх даних!

Після реєстрації деяких доменів (наприклад, .com, .net, .biz або .info) дані про абонента публікуються у базі даних WHOIS, завдяки чому кожен може знайти імʼя, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону і адресу власника домену. Іноді публікується також адреса IP, повʼязана з конкретним доменом. Ми надаємо нашим користувачам можливість приховати свої дані, щоб забезпечити конфіденційність — ця послуга називається “Приховання даних у веб-базі абонентів WHOIS”.

Всі користувачі, які скористаються цією послугою, зможуть обмежити кількість спаму у своєму поштовому ящику, а також захистити себе від телефонного маркетингу. Їхні дані у базі WHOIS будуть змінені на дані хостингу ZZZ.com.ua. Не дивлячись на ці зміни, користувачі залишаються єдиними повноправними власниками домену і можуть користуватись ним на свій розсуд. Вони можуть розраховувати на захист своїх даних і конфіденційність інформації.

Щоб включити послугу приховання даних у базі WHOIS, потрібно написати до Служби підтримки ZZZ.com.ua. Вартість послуги приховання даних у веб-базі абонентів WHOIS — всього 110,99 грн на рік.


Захистіть свої дані!