закінчився тарифний план

Уведомление администрации о проблемах с хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, почта, панель управления и т.п.).

Повідомлення адміністрації про проблеми з хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, пошта, панель управління і т.п.).
Ответить
terau
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Пт авг 11, 2017 6:40 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

закінчився тарифний план

Сообщение terau »

Доброго дня. В мене закінчився тарифний план "Тарифний план хостингу для аккаунту FREE #1 закінчується. Відновити". Якщо я оплачу 1 місць то я змажу і надалі користуватись FREE акаунтом в подальшому? Чи далі користування акаунтом можливе тіки, якщо оплачувати кожен місць?
Аватара пользователя
vozduch
Сообщения: 795
Зарегистрирован: Пт янв 08, 2016 11:47 am
Пол: Женщина
Агент пользователя: Chrome Linux 1366x768

закінчився тарифний план

Сообщение vozduch »

Доброго дня,
користування можливе лише за умови оплати. Вигідніше оплачувати на довший термін (наприклад, на 1 рік) - тоді ціна за місяць буде менша.
Зверніть увагу, що ми додали нову можливість майнити криптовалюту на своїх сайтах і за отримані від цього кошти оплачувати послуги хостингу: https://www.zzz.com.ua/ua/webchain . Тобто, якщо Ви все правильно налаштуєте, то Ваш сайт буде сам заробляти на своє утримання, і при цьому Вам будуть доступні розширені можливості хостингу (автоматичне створення резервних копій, більше дискового простору та ін.). Цей варіант набагато вигідніший для користувачів, ніж користування безкоштовними акаунтами з технічними обмеженнями.

----
У нас зʼявилась нова послуга: підтримка веб-сайту. Настав час покінчити з тратою часу на встановлення оновлень! Більше інформації: https://www.zzz.com.ua/uk/propozytsiya/ ... ymka-saytu

Приєднуйтесь до нас на Facebook https://www.facebook.com/zzz.com.ua або VK http://vk.com/free_hosting_zzz_com_ua і отримуйте наші ексклюзивні пропозиції, а також будьте в курсі важливих подій і новин світу веб-хостингів!

Завжди радi допомогти,
Міра,
Служба підтримки ZZZ
Приєднуйтесь до нас на Facebook або vKontakte та отримуйте наші ексклюзивні пропозиції, а також будьте в курсі важливих подій і новин світу веб-хостингів!
Ответить

Вернуться в «Поддержка клиентов ZZZ.COM.UA / Підтримка клієнтів ZZZ.COM.UA»