Яка вартість розробки чат бота у Телеграм?

Уведомление администрации о проблемах с хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, почта, панель управления и т.п.).

Повідомлення адміністрації про проблеми з хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, пошта, панель управління і т.п.).
Ответить
slowthai
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Вт янв 31, 2023 8:13 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Яка вартість розробки чат бота у Телеграм?

Сообщение slowthai »

Привіт, народ! Чи є тут розробники чат-ботів у Телеграм? Мені б хотілося проконсультуватися з вами стосовно того, у скільки мені може обійтися розробка чат-бота для Телеграм. Усі деталі я готовий обговорити в особистих повідомленнях, щоб не спамити в цій гілці. З нетерпінням чекаю ваших повідомлень!
sisterfriede
Сообщения: 4
Зарегистрирован: Вт янв 31, 2023 8:11 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Яка вартість розробки чат бота у Телеграм?

Сообщение sisterfriede »

Вартість розробки чат-бота у Telegram може значно варіюватися в залежності від складності функціональності, дизайну, інтеграцій з системами, а також обсягу роботи. Вартість може починатися від кількох сотень доларів за базовий функціонал і зростати до кількох тисяч або більше в залежності від складності ТЗ.
Однак, я думаю, разработка бота telegram https://smsclub.mobi/ru/chat-bot/chat-bot-telegram/ стане ідеальною опцією для вас, бо мені вже доводилося звертатися до цієї команди розробників з приводу створення Telegram-бота, і їхній цінник виявився справедливим і не завищеним. Сподіваюся, я відповів на ваше запитання!
Ответить

Вернуться в «Поддержка клиентов ZZZ.COM.UA / Підтримка клієнтів ZZZ.COM.UA»