Служба доставки продуктов

Игры и анекдоты.

Ігри та анекдоти.
Аватара пользователя
alkor
Сообщения: 206
Зарегистрирован: Пн сен 09, 2019 8:32 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Служба доставки продуктов

Сообщение alkor »

bududomaodin писал(а): Ср окт 26, 2022 7:51 am Якщо чесно, то я теж найбільше волію замовляти доставку їжі додому, щоб особливо не морочитися. Може комусь цікаво, раджу ресторан у Львові SmokedBBQ, не давно собі тут замовляв ніжний та сочний БріскеМені подобається їхня кухня, всі страви неймовірно смачні та порції дуже великі. Завжди своєчасна доставка та ціни нормальні.
А мені у нас в Києві подобається так готові страви замовляти. Реально зрунчо
Аватара пользователя
ummka
Сообщения: 225
Зарегистрирован: Вс сен 08, 2019 8:24 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Служба доставки продуктов

Сообщение ummka »

alkor писал(а): Ср дек 14, 2022 1:51 pm
bududomaodin писал(а): Ср окт 26, 2022 7:51 am Якщо чесно, то я теж найбільше волію замовляти доставку їжі додому, щоб особливо не морочитися. Може комусь цікаво, раджу ресторан у Львові SmokedBBQ, не давно собі тут замовляв ніжний та сочний БріскеМені подобається їхня кухня, всі страви неймовірно смачні та порції дуже великі. Завжди своєчасна доставка та ціни нормальні.
А мені у нас в Києві подобається так готові страви замовляти. Реально зручно
Та звичайно що зручно! Особливо коли хочеш або сам чогось смачненького дома скуштувати, або своїх гостей пригостити чимось цікавим і немає часу самому біля плити стояти пів дня. Я так само дуже часто готові страви з наших київських ресторанів замовляю)) Дуже мені подобається доставка їжі з ресторану МІТЕРІЯ . Його шеф-кухар Артем Радучич такі чудеса творить з м'ясом, що таких смачних страв я в житі більше ніде не зустрічала. Тому варто пробувати!
Ответить

Вернуться в «Развлечения / Розваги»