Цветы

Игры и анекдоты.

Ігри та анекдоти.
Аватара пользователя
sergis
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Вт фев 08, 2022 9:01 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1280x720

Цветы

Сообщение sergis »

Звичайно, добре, коли є якийсь основний подарунок і його можна вигідно доповнити квітами. Моя дружина дуже любить троянди. Щоб я їй не дарував, я завжди вручаю їй разом з подарунком букет троянд. А останнім часом я навіть через Інтернет став їх замовляти. Знайшов ось тут https://onlyrose.ua/katalog/rozy-v-korobkakh відмінний вибір троянд в коробках, нещодавно робив там замовлення на червоні троянди в коробці у формі серця. Дружина була приємно здивована.
kassiya
Сообщения: 116
Зарегистрирован: Ср дек 29, 2021 8:53 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Цветы

Сообщение kassiya »

Привет! Я бы тоже заказала большой букет роз подруге на день рождения. Где оформить доставку?
mayami
Сообщения: 40
Зарегистрирован: Ср дек 29, 2021 8:45 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Цветы

Сообщение mayami »

Добрый день, я могу вам порекомендовать отличный салон https://dicentra.ua/vse-rozy/101-roza/ Я как раз недавно подруге заказала от туда очень классный букет роз. Цветы очень хорошие, свежие. И вообще салон очень классный. Я вам посоветую зайти на сайт и рассмотреть ассортимент, думаю вы сможете выбрать классный букет.
afrodita777
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Пн апр 11, 2022 7:27 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Цветы

Сообщение afrodita777 »

І я шукаю надійну службу доставки квітів у Львові, хто підкаже компанію?
Аватара пользователя
muroslava
Сообщения: 40
Зарегистрирован: Ср окт 27, 2021 11:00 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Цветы

Сообщение muroslava »

afrodita777 писал(а): Вт ноя 22, 2022 8:24 am І я шукаю надійну службу доставки квітів у Львові, хто підкаже компанію?
У мене є на приміті хороша служба доставки квітів, а саме компанія https://noreasonflowers.com/. Це квіткова крамниця, яка займається виготовленням красивих та унікальних букетів зі свіжих квітів. Асортимент квітів запропонованих у магазині дуже великий, а професійні флористи зроблять букет справді красивим та незабутнім, він зможе доповнити будь-який подарунок. Також, в магазині діє послуга доставки квітів за потрібним адресом. На сайті магазину можна вибрати квіти які вам до вподоби та замовити з них букет на потрібну суму, та на потрібну дату.
Аватара пользователя
Helenwatcher
Сообщения: 5475
Зарегистрирован: Чт ноя 24, 2022 7:43 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Цветы

Сообщение Helenwatcher »

If you look too quickly at the latest release imitation watches from Kari Voutilainen, you might be tricked into thinking its an entirely new timepiece for Fake Rolex Watches the Finnish watchmaking maestro. Given the name 28ti, the watch features a brand new execution for Voutilainen, yet it should feel quite familiar for the Kari faithful. If you haven’t guessed yet, Panerai Replica that is because much of the watch’s movement — which is visible from the dial side, a luxury replica watches first for Voutilainen — is taken from the Vingt-8 construction that is easily distinguishable due to the extra-large balance wheel found in the 28ti’s top-left corner.
Аватара пользователя
alkor
Сообщения: 206
Зарегистрирован: Пн сен 09, 2019 8:32 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Цветы

Сообщение alkor »

квіти є різні
Аватара пользователя
alkor
Сообщения: 206
Зарегистрирован: Пн сен 09, 2019 8:32 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Цветы

Сообщение alkor »

Друзі, а хто мені підкаже як правильно за азалією доглядати в домашніх умовах? Вона дуже примхлива?
Аватара пользователя
ummka
Сообщения: 225
Зарегистрирован: Вс сен 08, 2019 8:24 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Цветы

Сообщение ummka »

насправді все неважко
Аватара пользователя
ummka
Сообщения: 225
Зарегистрирован: Вс сен 08, 2019 8:24 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Цветы

Сообщение ummka »

і все можна владнати
Ответить

Вернуться в «Развлечения / Розваги»