Витамины

Как создать первый собственный сайт. Если Вы ещё не знакомы с данным вопросом, добро пожаловать сюда.

Як створити перший власний вебсайт. Якщо Ви ще не знайомі з даним питанням, ласкаво просимо сюди.
Аватара пользователя
diez
Сообщения: 104
Зарегистрирован: Сб окт 16, 2021 5:57 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1280x720

Витамины

Сообщение diez »

Ось тут комплекс вітамінів для волосся, нігтів і шкіри https://med-magazin.ua/ua/cat_368.htm/d ... j-i-kozhi/ я вибирала, зараз зима і бачу, що волосся на голові стали негарно виглядати і нігті ламаються, така біда. Вибрала недорого комплекс вітамінів і після двох тижнів застосування дивлюся. що є покращення. Буду і далі приймати ці вітаміни.
katj12
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2021 8:46 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Витамины

Сообщение katj12 »

А мені потрібен кальцій, як думаєте який препарат купити? І чи варто йти здавати аналізи на недостаток кальцію в організмі? Приймати кальцій планую з профілактичною метою.
sasha777
Сообщения: 91
Зарегистрирован: Пн июл 05, 2021 8:14 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Витамины

Сообщение sasha777 »

katj12 писал(а): Вт дек 20, 2022 1:34 pm А мені потрібен кальцій, як думаєте який препарат купити? І чи варто йти здавати аналізи на недостаток кальцію в організмі? Приймати кальцій планую з профілактичною метою.
Мені здається, що не завжди ми харчуємось настільки правильно та збалансовано, що вітаміни час від часу приймати доводиться. Відносно нестачі кальцію, то тут можуть бути дуже погані наслідки для організму, ламкість нігтів, волосся та кісток, також від нестачі кальцію страждають суглоби, тому варто контролювати кількість кальцію у вашому організмі. Препарат Кальцемін Адванс, це сучасний вітамінний комплекс збагачений кальцієм, на їх офіційному сайті https://www.calcemin.com.ua/uk/calcemin-advance/ зможете дізнатись про характеристики цього препарату та як його приймати. Також, порадьтесь зі своїм лікарем відносно курсу прийому Кальцеміну.
afrodita777
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Пн апр 11, 2022 7:27 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Витамины

Сообщение afrodita777 »

Штучних вітамінів сьогодні дуже багато, але приймати самостійно їх не варто, як і будь-який лікарський препарат. Порадьтесь з лікарем відносно того чи варто вам приймати ті, чи інші вітаміни.
Ответить

Вернуться в «Первые шаги / Перші кроки»