Замовити сайт

Игры и анекдоты.

Ігри та анекдоти.
Ответить
erratum
Сообщения: 49
Зарегистрирован: Чт мар 19, 2020 9:12 pm
Откуда: Киев
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080
Контактная информация:

Замовити сайт

Сообщение erratum »

Доброго дня усім! Мене цікавить питання замовлення сайту для моєї невеликої компанії. Я хотів би дізнатись, які можливості є на ринку та чи є тут хто-небудь, хто вже замовляв створення сайту для своєї бізнес-діяльності? Буду вдячний за поради та враження від співпраці. Дякую!
qwatro
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Сб мар 12, 2022 1:42 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080

Замовити сайт

Сообщение qwatro »

Привіт усім! Щодо питання про замовлення сайту, раджу звернутись до компанії 9 dots studio https://9.lviv.ua/ . Вони є професійними веб-розробниками та надають високоякісні послуги зі створення веб-сайтів різних типів. Процес розробки зазвичай розпочинається зі збору вимог клієнта, а потім команда розробників приступає до створення прототипу та дизайну. Після затвердження цих етапів відбувається реалізація сайту та його тестування. Після запуску, компанія 9 dots studio також надає підтримку та можливості для майбутнього оновлення сайту згідно з потребами бізнесу.
Аватара пользователя
lenara
Сообщения: 107
Зарегистрирован: Вс янв 17, 2021 1:29 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Замовити сайт

Сообщение lenara »

О, супер Я якраз це саме питання хотіла задати. А може ще є цікаві пропозиції?
Аватара пользователя
kiras
Сообщения: 69
Зарегистрирован: Вс апр 18, 2021 10:06 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Замовити сайт

Сообщение kiras »

Раджу тут https://kiryton.com/ сайт замовити. Ви дайте запит, спочатку підготуються до роботи.Перед тим, як розпочинати розробку дослідять ринкову нішу, специфіку бізнесу чи продукту, проведуть брифінг. Все буде ідеально зроблене. Маю досвід співпраці з ними я та мої знайомі.
Аватара пользователя
dimon755
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Пт авг 25, 2023 10:32 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Замовити сайт

Сообщение dimon755 »

На бирже фриланса можно недорого заказать
Ответить

Вернуться в «Развлечения / Розваги»