Запитання до біженців.

Всё, что не подпадает под существующие категории форума. Обсуждения на разные темы.

Все, що не підпадає під існуючі категорії форуму. Обговорення на різні теми.
Ответить
Аватара пользователя
mamarika
Сообщения: 24
Зарегистрирован: Вс мар 20, 2022 3:20 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1280x720

Запитання до біженців.

Сообщение mamarika »

Як ви перенесли вимушений переїзд? Як вас прийняла країна в яку ви поїхали? Особисто я вже третій місяць не можу прийти до тями, хоча проживаю в непоганих умовах. Але морально дуже важко. Весь цей час апатія та депресія, які не дають жити далі. Багато страхів та невпевненості у завтрашньому дні.
Изображение
Аватара пользователя
bossboja
Сообщения: 27
Зарегистрирован: Пн мар 21, 2022 4:40 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1280x720

Запитання до біженців.

Сообщение bossboja »

Я, як і ви, втік зі свого будинку в іншу країну. Я опинився у Болгарії. Зміг виїхати з України через те, що я інвалід (що б не було зайвих питань, як я виїхав). Я виїхав практично відразу, тому не встиг одразу все усвідомити. Все було як уві сні, здавалося, що це не по-справжньому. Через місяць пробивання в Болгарії мені ставало гірше. Я відчував самотність, паніку. Новини з України зовсім не радували. Все що я робив, це постійно читав новини. Стан ставав все гіршим, і я був на межі депресії. Але я випадково натрапив на сайт https://www.gfg.eu/, на якому виявив безліч корисної інформації для українців із приводу психічного здоров'я. Багато корисної інформації про боротьбу зі стресом як і для тих, хто залишився в країні, і для тих, хто виходив із неї. Мені це справді допомогло.
Аватара пользователя
nastyshka3535
Сообщения: 24
Зарегистрирован: Пн мар 21, 2022 6:25 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1280x720

Запитання до біженців.

Сообщение nastyshka3535 »

Спочатку поїхали до Чехії. Там нас зовсім не прийняли. Щоправда, почували себе чужинцями. Вирішили виїхати до Англії. Там уже стало трохи простіше, бо біженців менше, і люди не так гостро реагують.
balanc
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Чт мар 16, 2023 12:41 pm
Откуда: Киев
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 1920x1080

Запитання до біженців.

Сообщение balanc »

Багатьох змусила виїхати війна
balanc
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Чт мар 16, 2023 12:41 pm
Откуда: Киев
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 1920x1080

Запитання до біженців.

Сообщение balanc »

Я зі свого будинку в Севастополі виїхав у 2014 через акупацію , і тому ,
я на порталі читаю delo новини Криму, до чого вони там не тільки містами, а й тематиками, що дійсно дуже зручно. Всі новини https://delo.ua/tags/krym/ буквально розміщені на одному порталі, завдяки чому не потрібно витрачати час на пошуки.
Ответить

Вернуться в «Чат»