Робота в Філадельфії

Другие темы, посвящённые созданию вебсайтов.

Інші теми, присвячені створенню вебсайтів.
Ответить
bandsmet
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Сб сен 02, 2023 10:01 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 2560x1440

Робота в Філадельфії

Сообщение bandsmet »

Привіт всім! Маю намір переїхати в США, а саме в Філадельфію. Чи може хтось порекомендувати добрі місця для роботи або компанії, які часто наймають іноземців? Я професійний маркетолог з п'ятирічним досвідом роботи в Україні. Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію
cclaireadrianne5
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Сб сен 02, 2023 10:23 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 2560x1440

Робота в Філадельфії

Сообщение cclaireadrianne5 »

Філадельфія - чудове місце для життя та роботи. Я б рекомендував розглядати великі компанії, особливо в сфері маркетингу. Тут є декілька рекламних агентств, які часто шукають нові обличчя, особливо з міжнародним досвідом
bandsmet
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Сб сен 02, 2023 10:01 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 2560x1440

Робота в Філадельфії

Сообщение bandsmet »

Я чув, що у Філадельфії багато можливостей, але завжди краще дізнаватися все з перших уcт. Чи можете ви порекомендувати конкретні агентства або ресурси, де можна знайти вакансії?
cclaireadrianne5
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Сб сен 02, 2023 10:23 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 2560x1440

Робота в Філадельфії

Сообщение cclaireadrianne5 »

Я б рекомендував "Marketing Pros Philadelphia" - це одне з найбільших агентств у місті. Також є сайти як Indeed та LinkedIn, де ви можете шукати вакансії конкретно у Філадельфії. А також є сайт з вакансіями роботи в Філадельфії для українців. Бажаю успіхів у вашому пошуку і сподіваюся, що Філадельфія стане для вас новим домом і місцем втілення професійних амбіцій!"
Ответить

Вернуться в «Другие темы / Інші теми»