создание сайта

Как создать первый собственный сайт. Если Вы ещё не знакомы с данным вопросом, добро пожаловать сюда.

Як створити перший власний вебсайт. Якщо Ви ще не знайомі з даним питанням, ласкаво просимо сюди.
Аватара пользователя
alkor
Сообщения: 206
Зарегистрирован: Пн сен 09, 2019 8:32 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

создание сайта

Сообщение alkor »

ummka писал(а): Пн апр 17, 2023 12:08 pm
lenara писал(а): Пн сен 26, 2022 2:35 pm С продвивжением то понятно. А именно сам сайт как можно заиметь?
Заказываете разработку сайта у профильной компании. К счастью сейчас с этим не должно никаких проблем возникать
В принципі так, ви праві зараз на усі сто відсотків. Якщо сайт має бути діючим, працювати без будь яких збоїв та мати гарне оформлення, дизайн та графік, то замовляти розробку такого слід у профільної компанії з великим досвідом роботи. Я за подібною послугою нещодавно звертався, коли мені потрібен був креативний та яскравий по дизайну сайт. Дуже допомогли спеціалісти компанії kiryton.com . На розробку сайту в них пішло від сили два тижні. Після завершення робіт сайт був абсолютно діючим, повноцінним та готовим до подальшого просування.
Аватара пользователя
ummka
Сообщения: 225
Зарегистрирован: Вс сен 08, 2019 8:24 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

создание сайта

Сообщение ummka »

Ви праві зараз. І добре що у вашому випадку усе вирішилось саме таким чином!
sasha777
Сообщения: 91
Зарегистрирован: Пн июл 05, 2021 8:14 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

создание сайта

Сообщение sasha777 »

І в мене недавно виникло бажання розвивати свою справу, я вирішила замовити створення сайту та почати працювати в інтернеті. З цим питанням звернулась до агенції з інтернет маркетингу АdSpace https://www.adspace-marketing.com/. Вони запропонували свої послуги зі створення сайту та розробили індивідуальну стратегію розвитку. Співпрацювати з ними дуже просто, оскільки вони справді професіонали своєї справи.
Ответить

Вернуться в «Первые шаги / Перші кроки»