logo

Webchain або WEB - це наша нова криптовалюта, покликана допомогти у монетизації вебсайту.

Як це працює?

picture

Ви купляєте WEB, наприклад, на Mintme.com вебсайті з обміну валют та використовуєте як спосіб оплати наших сервісів. Ви можете побачити список ринків обміну криптовалют, на яких присутній WEB, на сайті нашого проекту webchain.network. Кожна покупка наших сервісів, здійснена за допомогою WEB валюти, обійдеться Вам на 10% менше.

Ви також можете увімкнути майнінг WEB у панелі управління. З моменту увімкнення данної функції Ваші відвідувачі будуть майнити WEB криптовалюту для Вас, як у знак подяки за якісний контент Вашого сайту.

Майнінг WEB є безпечним, його суть полягає у використанні незадіяних ресурсів ЦПУ, а такоже для цього не потрібно нічого встановлювати. Це всього лиш скрипт, який знаходиться у коді Вашого сайту, як і будь-які інші скрипти. Щоб зупинити майнінг, можна просто закрити вебсайт. Ви також можете особисто майнити на власному вебсайті.

Пам'ятайте, майнінг WEB криптовалюти є опціональним. Якщо Вам не подобається дана функція, Ви можете з легкістю її вимкнути. Варто зазначити, що дана можливість є чудовою альтернативою звичайним рекламам.