мед центр

Рекламируйте собственные вебсайты и приглашайте других! Не обязательно быть владельцем сайта, так как этот раздел форума - для рекламодателей и обсуждений вебсайтов, пользующихся услугами ZZZ.

Рекламуйте власні вебсайти та запрошуйте інших! Не обов'язково бути власником сайту, так як цей розділ форуму - для рекламодавців та обговорень вебсайтів, що користуються послугами ZZZ.
Ответить
rorrko
Агент пользователя: Chrome Windows 1280x720

мед центр

Сообщение rorrko »

Шановні форумчани, мені незручно в цьому зізнаватися, але у мене є одна проблема, яку я хочу вирішити, як можна швидше. Останній рік я почала дуже хропіти ночами. Я навіть чоловікові довгий час не вірила, коли він мені про це говорив. Що мені робити?
inyn
Агент пользователя: Chrome Windows 1280x720

мед центр

Сообщение inyn »

Можливо вам потрібна ринопластика Львів https://vikzdorovia.com.ua/services/hir ... oplastyka/, зверніться до лікаря, він подивиться, може бути, у вас щось з носовим диханням. У мого чоловіка після затяжної застуди теж з'явився хропіння. Виявилося, у нього була скривлена перегородка, а він не надавав цьому значення. Зробили операцію і все пройшло. Звертався до в клініку там хороші фахівці.
Ooamjotin
Агент пользователя: Opera Windows 1920x1080

мед центр

Сообщение Ooamjotin »

О спасибо, то что нужно, давно искал, такая ситуация что нужно а найти не могу, спасибо что указали где искать
sokolovd
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080

мед центр

Сообщение sokolovd »

Делал себе ринопластику в клинике Venus. Расположение удобное (Подол), цена и отзывы хорошие, вот и решился) Результатом очень доволен, так что могу советовать)
Ответить

Вернуться в «Сайты на ZZZ.COM.UA / Сайти на ZZZ.COM.UA»