Максимальна тривалість CRON завдання

Уведомление администрации о проблемах с хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, почта, панель управления и т.п.).

Повідомлення адміністрації про проблеми з хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, пошта, панель управління і т.п.).
Ответить
ataman80
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вс июн 18, 2017 8:30 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Максимальна тривалість CRON завдання

Сообщение ataman80 »

Добрий день ! Підкажіть б-ка чи є обмеження по часу на виконання CRON завдання ? Маю на увазі тривалість самого завдання ? хвилина-дві-три -десять ?
Аватара пользователя
oksi2345
Сообщения: 335
Зарегистрирован: Пн авг 12, 2019 2:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Максимальна тривалість CRON завдання

Сообщение oksi2345 »

ataman80 писал(а):Добрий день ! Підкажіть б-ка чи є обмеження по часу на виконання CRON завдання ? Маю на увазі тривалість самого завдання ? хвилина-дві-три -десять ?
Доброго вечора! Залежить від тарифного плану. Доступні лише для платних пакетів.
Cron-завдання для тарифу Pro виконуються кожні 15 хвилин, а для VIP - кожні 5 хвилин.
Завжди рада допомогти,
Оксана,
Служба підтримки ZZZ
ataman80
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вс июн 18, 2017 8:30 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Android 393x786

Максимальна тривалість CRON завдання

Сообщение ataman80 »

Мав на увазі який максимальний час роботи скрипту в одному завданні. Для прикладу в мене на локальному сервері стоїть обмеження 30 сек. В CRON, в мене скрипт працює тільки 3 хв (йде оновлення БД, і по даними timestamp зробив такий висновок). Тому власне питаю, чи то у вас обмеження чи то в мене якісь проблеми.
Аватара пользователя
oksi2345
Сообщения: 335
Зарегистрирован: Пн авг 12, 2019 2:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Максимальна тривалість CRON завдання

Сообщение oksi2345 »

ataman80 писал(а):Мав на увазі який максимальний час роботи скрипту в одному завданні. Для прикладу в мене на локальному сервері стоїть обмеження 30 сек. В CRON, в мене скрипт працює тільки 3 хв (йде оновлення БД, і по даними timestamp зробив такий висновок). Тому власне питаю, чи то у вас обмеження чи то в мене якісь проблеми.
10 секунд часу процесора або 50 секунд реального часу.
Завжди рада допомогти,
Оксана,
Служба підтримки ZZZ
Ответить

Вернуться в «Поддержка клиентов ZZZ.COM.UA / Підтримка клієнтів ZZZ.COM.UA»