Страница 1 из 1

музичні інструменти

Добавлено: Сб фев 20, 2021 11:18 am
mistery
Хто з форумчах захоплюється грою на музичних інструментах?
На яких граєте? Де вчилися?
Я от думаю теж навчитися грати на якомусь, обираю: гітара чи сінтезатор...
Як думаєте, що обрати?

музичні інструменти

Добавлено: Пн фев 22, 2021 9:04 pm
liroxiv
Я люблю живу музику, але сам не граю ні на якому музичному інструменті, крім нервів.

музичні інструменти

Добавлено: Пн фев 22, 2021 9:07 pm
urururu
Самоучка.
Перший мій музичний інструмент був губною гармошкою))) Дід подарував. Але так, щоб навчитися на ній грати ... Неа. Нічого не вийшло. А ось, перше на чому вийшло грати - це акустична гітара. Багато в мою молодість грали у дворах на гітарах. Відставати від них якось не хотілося. Потім в моєму арсеналі з'явився старенька бас-гітара і банджо (теж, старе). І лише два роки тому були придбанi новi музичні інструменти в Музторг це була електрогітара і комбік, і укулеле.

музичні інструменти

Добавлено: Сб окт 09, 2021 2:44 pm
kemer
У меня мечта на тромбоне научиться играть, не знаете где их продают?

музичні інструменти

Добавлено: Вт окт 12, 2021 6:53 am
marmeladka1
kemer писал(а): Сб окт 09, 2021 2:44 pm У меня мечта на тромбоне научиться играть, не знаете где их продают?
Круто, мне б хоть на гитаре для себя научиться играть. Уже даже присматривал некоторые варианты в магазине Jam, у них там если что и тромбон продается https://jam.ua/trombones По виду и цене можете выбрать подходящий для Вас. Выбор музыкальных инструментов в магазине очень большой, можно как новичкам так и профессиональным музыкантам купить все, что нужно.

музичні інструменти

Добавлено: Чт ноя 25, 2021 7:40 pm
lolariv
А знаете, если планируете покупать синтезатор, то я думаю, что Вам будет интересно почитать про миди клавиши вот тут https://mukola.net/chto-takoe-midi-klav ... ko-stoyat/ . Это более практичный вариант, и на них полноценно можно научится играть. Эксперты Музлайн постарались более подробно описать правильный выбор миди клавиш.

Изображение

музичні інструменти

Добавлено: Сб фев 11, 2023 10:31 am
karolika
Если нужно купить музыкальные инструменты, то вот здесь вы найдете все что нужно. Например, можно купить синтезатор https://8nota.com.ua/ru/shop/category/k ... nthesizers, в ассортименте найдете разные модели. Если сложно выбирать самостоятельно, то консультанты всегда вам помогут.