Бекап сайту

Уведомление администрации о проблемах с хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, почта, панель управления и т.п.).

Повідомлення адміністрації про проблеми з хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, пошта, панель управління і т.п.).
Ответить
karmeljuk
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вт дек 11, 2018 1:23 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1920x1080

Бекап сайту

Сообщение karmeljuk »

Доброго дня

Не можу знайти бекап сайту (файли та база даних). Пошук не дав результатів
Аватара пользователя
oksi2345
Сообщения: 335
Зарегистрирован: Пн авг 12, 2019 2:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Бекап сайту

Сообщение oksi2345 »

karmeljuk писал(а):Доброго дня

Не можу знайти бекап сайту (файли та база даних). Пошук не дав результатів
Доброго дня. Уточніть, будь-ласка, за який день Вам потрібна резервна копія?
Завжди рада допомогти,
Оксана,
Служба підтримки ZZZ
karmeljuk
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вт дек 11, 2018 1:23 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1920x1080

Бекап сайту

Сообщение karmeljuk »

За сьогодні
karmeljuk
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вт дек 11, 2018 1:23 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1920x1080

Бекап сайту

Сообщение karmeljuk »

oksi2345 писал(а):
karmeljuk писал(а):Доброго дня

Не можу знайти бекап сайту (файли та база даних). Пошук не дав результатів
Доброго дня. Уточніть, будь-ласка, за який день Вам потрібна резервна копія?
Доброго дня
Підкажіть будь ласка як де я можу знайти бекап сайту і бази даних. Дякую
Аватара пользователя
vozduch
Сообщения: 795
Зарегистрирован: Пт янв 08, 2016 11:47 am
Пол: Женщина
Агент пользователя: Chrome Linux 1366x768

Бекап сайту

Сообщение vozduch »

Перепрошую за затримку, ми завантажили для Вас резервну копію файлів сайту з 17.04. Щодо бази даних, найдавніша копія - з 19.04, чи потрібно її завантажити?
Приєднуйтесь до нас на Facebook або vKontakte та отримуйте наші ексклюзивні пропозиції, а також будьте в курсі важливих подій і новин світу веб-хостингів!
karmeljuk
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вт дек 11, 2018 1:23 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1920x1080

Бекап сайту

Сообщение karmeljuk »

vozduch писал(а):Перепрошую за затримку, ми завантажили для Вас резервну копію файлів сайту з 17.04. Щодо бази даних, найдавніша копія - з 19.04, чи потрібно її завантажити?
Так, потрібно завантажити, дякую. Де можна знайти бекап? Чи можна цей процес автоматизувати?
Аватара пользователя
vozduch
Сообщения: 795
Зарегистрирован: Пт янв 08, 2016 11:47 am
Пол: Женщина
Агент пользователя: Chrome Linux 1366x768

Бекап сайту

Сообщение vozduch »

Резервну копію бази даних завантажено.
Можливість завантажувати резервні копії буде додана у панелі користувача з наступним релізом. Поки ця функція недоступна користувачам, ми завантажуємо резервні копії на прохання. Найкраще писали нам у панелі користувача в закладці "Допомога" - тоді ми швидше відреагуємо.

----
У нас зʼявилась нова послуга: підтримка веб-сайту. Настав час покінчити з тратою часу на встановлення оновлень! Більше інформації: https://www.zzz.com.ua/uk/propozytsiya/ ... ymka-saytu

Приєднуйтесь до нас на Facebook https://www.facebook.com/zzz.com.ua або VK http://vk.com/free_hosting_zzz_com_ua і отримуйте наші ексклюзивні пропозиції, а також будьте в курсі важливих подій і новин світу веб-хостингів!

Завжди радi допомогти,
Міра,
Служба підтримки ZZZ
Приєднуйтесь до нас на Facebook або vKontakte та отримуйте наші ексклюзивні пропозиції, а також будьте в курсі важливих подій і новин світу веб-хостингів!
karmeljuk
Сообщения: 5
Зарегистрирован: Вт дек 11, 2018 1:23 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1920x1080

Бекап сайту

Сообщение karmeljuk »

vozduch писал(а):Резервну копію бази даних завантажено.
Можливість завантажувати резервні копії буде додана у панелі користувача з наступним релізом. Поки ця функція недоступна користувачам, ми завантажуємо резервні копії на прохання. Найкраще писали нам у панелі користувача в закладці "Допомога" - тоді ми швидше відреагуємо.
Дякую. Я з вами переписуюся вже 10 днів, ситуація нітрохи не прояснилася. Чи не могли би ви мене зрозумілою мовою пояснити де мені знайти мою резервну копію?
Аватара пользователя
oksi2345
Сообщения: 335
Зарегистрирован: Пн авг 12, 2019 2:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Бекап сайту

Сообщение oksi2345 »

karmeljuk писал(а):
vozduch писал(а):Резервну копію бази даних завантажено.
Можливість завантажувати резервні копії буде додана у панелі користувача з наступним релізом. Поки ця функція недоступна користувачам, ми завантажуємо резервні копії на прохання. Найкраще писали нам у панелі користувача в закладці "Допомога" - тоді ми швидше відреагуємо.
Дякую. Я з вами переписуюся вже 10 днів, ситуація нітрохи не прояснилася. Чи не могли би ви мене зрозумілою мовою пояснити де мені знайти мою резервну копію?
Базу даних ми замінили, тому жодного файлу Ви не знайдете. Також ми замінити файли на FTP - AFAIR
Завжди рада допомогти,
Оксана,
Служба підтримки ZZZ
Ответить

Вернуться в «Поддержка клиентов ZZZ.COM.UA / Підтримка клієнтів ZZZ.COM.UA»