Эта страница размещена бесплатно ...

Уведомление администрации о проблемах с хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, почта, панель управления и т.п.).

Повідомлення адміністрації про проблеми з хостингом ZZZ.COM.UA (www, ftp, пошта, панель управління і т.п.).
apple21
Сообщения: 114
Зарегистрирован: Пт янв 25, 2019 12:27 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1600x900

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение apple21 »

Здравствуйте,
Это достаточно небольшая плата за бесплатный хостинг, подвал и небольшая шапка с небольшой ссылкой на хостинг куда меньшая плата чем обязательные верификации, тестовый период и другие условия которые предлагают другие бесплатные хостинги, мы же, в ответ не просим ничего, кроме пары ссылок без каких-либо всплывающих напоминаний. Так же срок владения бесплатым пакетом у нас -- бессрочный, пока у Вас на сайте есть посетители он будет работать хоть год, хоть сколько угодно.
Если же Вам так мешает реклама, Вы всегда можете перейти на платные пакеты, где этой рекламы нет.
Аватара пользователя
an01
Сообщения: 51
Зарегистрирован: Ср фев 15, 2017 3:17 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 1920x1080

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение an01 »

С антивирусом NOD32 так всё и осталось. Антивирусная база сегодняшняя. Когда включаю майнинг на сайте, антивирус блокирует его.
greenstudio
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Вс сен 23, 2018 12:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение greenstudio »

quality писал(а):Да ребята,минус огромный,таким способом не выклянчишь деньги,мало того,что внизу баннер,так еще и вверху прилепили,хотя бы сделали всплывающий банер,как это у нормальных хостеров делается,но закрепить наглухо в шапке,плюс подвал,это уж слишком.Хост я так понял просто умирает,нет смысла хостится больше здесь.
Поддерживаю. Реклама внизу нормальна. Шапка вверху унизительна и отвратительна. Это пощёчина владельцу сайта и выклянчивание у него денег. Переношу 3 своих проекта на другой хостинг.
Аватара пользователя
oksi2345
Сообщения: 335
Зарегистрирован: Пн авг 12, 2019 2:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение oksi2345 »

greenstudio писал(а):
quality писал(а):Да ребята,минус огромный,таким способом не выклянчишь деньги,мало того,что внизу баннер,так еще и вверху прилепили,хотя бы сделали всплывающий банер,как это у нормальных хостеров делается,но закрепить наглухо в шапке,плюс подвал,это уж слишком.Хост я так понял просто умирает,нет смысла хостится больше здесь.
Поддерживаю. Реклама внизу нормальна. Шапка вверху унизительна и отвратительна. Это пощёчина владельцу сайта и выклянчивание у него денег. Переношу 3 своих проекта на другой хостинг.
Обратите внимание, что именно реклама Вам позволяет пользоваться услугами хостинга абсолютно бесплатно, а майнинг можно и не включать в настройках домена. Вы же сами можете контролировать хотите Вы майнинг на своем сайте или нет.
Завжди рада допомогти,
Оксана,
Служба підтримки ZZZ
Аватара пользователя
kotdgfmcjee
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Вт сен 03, 2019 2:43 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение kotdgfmcjee »

Либо исправляете ошибку с рекламой, либо я переношу сайт на другие нормальные хостинге, или в крайнем случае делаю форум самостоятельно, обнаглели уже в степь дремучую..Изображение Изображение
Аватара пользователя
an01
Сообщения: 51
Зарегистрирован: Ср фев 15, 2017 3:17 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 1920x1080

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение an01 »

mintMe ... Monetize yourself ...
Это даже как-то неприлично звучит, извините.
1ntercalation
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Пт май 25, 2018 3:51 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1024x600

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение 1ntercalation »

У мене на сайті якась реклама праворуч у кутку вилазить і не закривається, займає близько ~30% сайту. Не можу прочитати то шо пишу. Оформіть належним чином рекламу,але без таймера. Якщо людині не потрібен краудфандинг або дезодорант, вона не натисне на рекламу. Об'єктивно. І немає сенсу хвилину дивитися на те, що не цікавить. Це у рунеті частіше так роблять, щоб створити перешкоду між ресурсом та користувачами, а не шоб засунути товар користувачам. І ше не робіть плеєрів, які вилазять ні звідки і починають рубати на всю котушку якусь тупу рекламу, від чого інфаркт можна отримати. Сучасні реклами неінформативні, а відверто якісь як мінімум ідіотські, їх вигадують шизофреники, зазвичай гебефренічні, аутисти. Тому давайте краще обмежимося якоюсь картинкою, яка буде вирівнюватися по центру і без таймера закриватися. Або буде показуватися 5 секунд і автоматично зачинятися. Якщо користувачу треба - натисне. Або краще за все - вспливаюче вікно, але одноразове, шоб один раз за добу вспливало, запамятовувало. Короче шось не напрягаюче. Адже який сенс ставити одну і ту саму рекламу і показувати одним і тим самим людям по тисячу разів? Якось шоб запамятовувало, а не одне і те саме. Шось придумайте :)
Аватара пользователя
oksi2345
Сообщения: 335
Зарегистрирован: Пн авг 12, 2019 2:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение oksi2345 »

1ntercalation писал(а):У мене на сайті якась реклама праворуч у кутку вилазить і не закривається, займає близько ~30% сайту. Не можу прочитати то шо пишу. Оформіть належним чином рекламу,але без таймера. Якщо людині не потрібен краудфандинг або дезодорант, вона не натисне на рекламу. Об'єктивно. І немає сенсу хвилину дивитися на те, що не цікавить. Це у рунеті частіше так роблять, щоб створити перешкоду між ресурсом та користувачами, а не шоб засунути товар користувачам. І ше не робіть плеєрів, які вилазять ні звідки і починають рубати на всю котушку якусь тупу рекламу, від чого інфаркт можна отримати. Сучасні реклами неінформативні, а відверто якісь як мінімум ідіотські, їх вигадують шизофреники, зазвичай гебефренічні, аутисти. Тому давайте краще обмежимося якоюсь картинкою, яка буде вирівнюватися по центру і без таймера закриватися. Або буде показуватися 5 секунд і автоматично зачинятися. Якщо користувачу треба - натисне. Або краще за все - вспливаюче вікно, але одноразове, шоб один раз за добу вспливало, запамятовувало. Короче шось не напрягаюче. Адже який сенс ставити одну і ту саму рекламу і показувати одним і тим самим людям по тисячу разів? Якось шоб запамятовувало, а не одне і те саме. Шось придумайте :)

Це в нас реклама нашого продукту Mintme. На разі можна лише закрити коли з"являється реклама, але відключити на безкоштовному хостингу, на жаль, не можна.
Завжди рада допомогти,
Оксана,
Служба підтримки ZZZ
1ntercalation
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Пт май 25, 2018 3:51 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1024x600

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение 1ntercalation »

oksi2345 писал(а):
1ntercalation писал(а):... Шось придумайте :)

Це в нас реклама нашого продукту Mintme. На разі можна лише закрити коли з"являється реклама, але відключити на безкоштовному хостингу, на жаль, не можна.
Не можу закрити. Реклама виходить згори взагалі, з-під стрічки панелі адміністратора. Можливо там є хрестик. Але, як на мене, реклама занадто велика по розміру. А раз це ваш продукт, хотів би зробити декілька зауважень. Назва обрана невдало. Існує багато продуктів із найменуванням Mint. На IPO з такою назвою навряд чи можна буде вийти. У гуглі ваш продукт буде губитися серед Linux Mint, плюс ше є якийсь проект по плануванню бюджету із аналогічною назвою тощо. Вам потрібне щось дійсно революційне. А криптовалюти зараз ітак дуже багато, і у них були гарні сайти, реклама, але не взлетіли. Тому, так чи інакше, із часом ця реклама зникне, і сам проект також. Це питання часу. Зараз боротьба за вигоду йде на творчих рубежах. З'являються якісь проекти-оригінали і вони швидко копіюються тими, хто прагнуть повторити успіх інших. Творчість - вона не усім притаманна. Але у творчості є свої також підводні каміння, перш за все, пов'язані із незахищеністю. Більш-менш серйозні ідеї, які вартують серйозних грошей, так чи інакше будуть вкрадені або присвоєні під різними ширмами тими, хто хочуть заробити репутацію. І у наукових середовищах нерідко просувають усякі маячневі ідеї типу заморожування трупів. Мовляв, у майбутньому, коли будуть віднайдені способи оживлення, ці люди зможуть повернутися до життя. Але це все маячня. Навіть Рокфеллер, який пересадив 5 чи 6 сердець, не продовжив собі надовго життя. При кристалізації води розривається генетичний матеріал. Але люди того не розуміють, що пройдисвіти дурять. А якщо спробувати скомпрометувати бандитів, то можна й фізично постраждати. Спробуйте у пса забрати кістку.... Ось що значить, коли хочеться досягти успіху, а творчості, наполегливості і взагалі серйозної фундаментальної роботи немає.
Так чи інакше бажаю вам успіхів. Розуміючи, що більше як два місяці ця реклама не проіснує. Хоча, я можу помилятися. Всяке буває. Але, як на мене, краще порівняйте її по центру. Бо реально закрити не можу. Дякую!
Аватара пользователя
oksi2345
Сообщения: 335
Зарегистрирован: Пн авг 12, 2019 2:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Эта страница размещена бесплатно ...

Сообщение oksi2345 »

1ntercalation писал(а):
oksi2345 писал(а):
1ntercalation писал(а):... Шось придумайте :)

Це в нас реклама нашого продукту Mintme. На разі можна лише закрити коли з"являється реклама, але відключити на безкоштовному хостингу, на жаль, не можна.
Не можу закрити. Реклама виходить згори взагалі, з-під стрічки панелі адміністратора. Можливо там є хрестик. Але, як на мене, реклама занадто велика по розміру. А раз це ваш продукт, хотів би зробити декілька зауважень. Назва обрана невдало. Існує багато продуктів із найменуванням Mint. На IPO з такою назвою навряд чи можна буде вийти. У гуглі ваш продукт буде губитися серед Linux Mint, плюс ше є якийсь проект по плануванню бюджету із аналогічною назвою тощо. Вам потрібне щось дійсно революційне. А криптовалюти зараз ітак дуже багато, і у них були гарні сайти, реклама, але не взлетіли. Тому, так чи інакше, із часом ця реклама зникне, і сам проект також. Це питання часу. Зараз боротьба за вигоду йде на творчих рубежах. З'являються якісь проекти-оригінали і вони швидко копіюються тими, хто прагнуть повторити успіх інших. Творчість - вона не усім притаманна. Але у творчості є свої також підводні каміння, перш за все, пов'язані із незахищеністю. Більш-менш серйозні ідеї, які вартують серйозних грошей, так чи інакше будуть вкрадені або присвоєні під різними ширмами тими, хто хочуть заробити репутацію. І у наукових середовищах нерідко просувають усякі маячневі ідеї типу заморожування трупів. Мовляв, у майбутньому, коли будуть віднайдені способи оживлення, ці люди зможуть повернутися до життя. Але це все маячня. Навіть Рокфеллер, який пересадив 5 чи 6 сердець, не продовжив собі надовго життя. При кристалізації води розривається генетичний матеріал. Але люди того не розуміють, що пройдисвіти дурять. А якщо спробувати скомпрометувати бандитів, то можна й фізично постраждати. Спробуйте у пса забрати кістку.... Ось що значить, коли хочеться досягти успіху, а творчості, наполегливості і взагалі серйозної фундаментальної роботи немає.
Так чи інакше бажаю вам успіхів. Розуміючи, що більше як два місяці ця реклама не проіснує. Хоча, я можу помилятися. Всяке буває. Але, як на мене, краще порівняйте її по центру. Бо реально закрити не можу. Дякую!
Ми цінуємо думку наших користувачів. Що стосується реклами, то Вана максимально по центру розміщена. Скрін з одного з Ваших сайтів: https://monosnap.com/file/n8R2E19QQZBVU ... GE8lBbQmpY З правого боку вверху є "хрестик", за допомогою якого можна закрити цю рекламу.
Завжди рада допомогти,
Оксана,
Служба підтримки ZZZ
Ответить

Вернуться в «Поддержка клиентов ZZZ.COM.UA / Підтримка клієнтів ZZZ.COM.UA»