сайт не відображається

Всё о HTML, XHTML, XML, CSS.

Все про HTML, XHTML, XML, CSS.
Ответить
abprova
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 9:37 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 1280x800

сайт не відображається

Сообщение abprova »

Я вводжу адресу сайту у браузері, але мій сайт не відображається!
ab.com.ua не відкриває сторінки, ab.zzz.com.ua відкриває тимчасову сторінку.
index.html завантажено у головний каталог. Результат один! ab.com.ua не відкриває сторінки, ab.zzz.com.ua відкриває тимчасову сторінку.
що не так?
Последний раз редактировалось abprova Пн май 01, 2017 1:24 pm, всего редактировалось 1 раз.
smersh
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Linux 1366x768

сайт не відображається

Сообщение smersh »

Вітаємо!
Справа в тому, що домен ab.com.ua вже зареєстровано на іншу персону. Якщо Ви хочете створити безкоштовний домен, увійдіть до розділу "Домени" панелі хостингу й натисніть "+Додати". Уведіть потрібне ім'я домену та підтвердіть зміни відповідною кнопкою. Далі за допомогою веб-інтерфейсу net2ftp, що знаходиться за кнопкою "FTP" у верхній частині панелі хостингу, потрібно завантажити контент таким чином, щоб у кореневому каталозі обов'язково був присутній індексний файл, index.php або index.html. Також Ви можете скористатися FTP-клієнтами, такими як FileZilla або Total Commander.
abprova
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 9:37 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 1280x800

сайт не відображається

Сообщение abprova »

Щиро дякую за відповідь! Зараз, після зміни домену, дійсно сайт відображається.
Последний раз редактировалось abprova Пн май 01, 2017 1:18 pm, всего редактировалось 1 раз.
smersh
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Linux 1366x768

сайт не відображається

Сообщение smersh »

Немає ніякої загадки. Для використання доменного імені спочатку треба його зареєструвати. Це можна зробити у нас. Ціни та деталі можна подивитися тут https://www.zzz.com.ua/uk/propozytsiya/domeny
uspeh
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Чт мар 17, 2016 12:44 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Opera Windows 1366x768

сайт не відображається

Сообщение uspeh »

добрий вечір у мене схожа проблема переніс сайт з локального компютера Денвер, сайт робив за допомогою Joomla, наче всі налаштування в файлі configuration.php зробив правильно, переніс базу даних MySQL, створив домен bijuteria.zzz.com.ua, але сайт чомусь не відображаеться, завантажується пуста сторінка, допоможіть розібратися в чому може бути проблема..
Аватара пользователя
oksi2345
Сообщения: 335
Зарегистрирован: Пн авг 12, 2019 2:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

сайт не відображається

Сообщение oksi2345 »

uspeh писал(а):добрий вечір у мене схожа проблема переніс сайт з локального компютера Денвер, сайт робив за допомогою Joomla, наче всі налаштування в файлі configuration.php зробив правильно, переніс базу даних MySQL, створив домен bijuteria.zzz.com.ua, але сайт чомусь не відображаеться, завантажується пуста сторінка, допоможіть розібратися в чому може бути проблема..
Видаліть index.html, який було створено разом з акаунтом. Переконайтеся, що ви завантажили у головний каталог файл index.html (може бути у форматі .php або .htm). Те саме може стосуватись будь-якої підсторінки — якщо, наприклад, ви створите посилання на storinka.html, але забудете завантажити цей файл, то вас буде скеровано на сторінку 404.
Завжди рада допомогти,
Оксана,
Служба підтримки ZZZ
Ответить

Вернуться в «HTML, CSS»