Питання про криптовалюти

Игры и анекдоты.

Ігри та анекдоти.
Аватара пользователя
harisonich
Сообщения: 37
Зарегистрирован: Пт фев 19, 2021 7:37 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1920x1080

Питання про криптовалюти

Сообщение harisonich »

Багато хто не сприймає криптовалюта як щось серйозне, а власне даремно. Я хочу зайнятися цим питанням впритул, тільки от не знаю з чого почати. Чи є в мережі ресурси на цей рахунок?
Аватара пользователя
kalininov
Сообщения: 37
Зарегистрирован: Пт фев 19, 2021 7:51 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 1920x1080

Питання про криптовалюти

Сообщение kalininov »

Хто не сприймає криптовалюта серйозно глибоко помиляється. Так як дуже багато зараз коштів саме в криптовалютах. А загальна сума одного тільки біткоіни вже перевалила за трильйони доларів. Я всі новини читаю на порталі по криптовалютам cryptotwix там величезний список нових статей і різних новин по криптовалютах. Майнер і інвесторам в криптовалюти там теж дуже багато інформації розміщено.
svetalix
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Вс янв 02, 2022 11:47 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1024x768

Питання про криптовалюти

Сообщение svetalix »

А кто занет, где нормальные обменники, чтоб не кинули?
georgiy777
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Вс янв 02, 2022 1:22 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1024x768

Питання про криптовалюти

Сообщение georgiy777 »

Добрый вечер! Я уже года два занимаюсь майнингом и недавно начал торговать на бирже. Так вот пред выводом долго искал нормальный и честный обменник криптовалют На сайте почитал нужную мне инфу, кстати сейчас вывели в топ лучшие обменники с хорошим рейтингом. Можно прям с сайта зарегистрироваться в обменнике, я так в нескольких сразу зарегистрировался. Выводил несколько раз, все отлично и приятный курс.
host1711
Сообщения: 24
Зарегистрирован: Вт дек 28, 2021 10:01 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080

Питання про криптовалюти

Сообщение host1711 »

Если вдруг кому-то нужно будет купить криптовалюту, то отличный вариант сайт 100бтк - https://100btc.kiev.ua/exchange_kupit_e ... _privat24/, удобный и понятный интерфейс, отличный курс
Аватара пользователя
lanaaa
Сообщения: 20
Зарегистрирован: Чт окт 28, 2021 9:25 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Opera Windows 1536x864

Питання про криптовалюти

Сообщение lanaaa »

svetalix писал(а): Вс янв 02, 2022 12:05 pm А кто занет, где нормальные обменники, чтоб не кинули?
Доверяйте свои деньги только проверенным ресурсам, предварительно изучайте информацию и отзывы о них. Я пользуюсь услугами https://rateex.ru/exchange_sberrub_to_btc/ здесь только проверенные обменники с хорошей репутацией.
Аватара пользователя
muroslava
Сообщения: 40
Зарегистрирован: Ср окт 27, 2021 11:00 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Питання про криптовалюти

Сообщение muroslava »

А скажіть, де я можу почитати інформацію про трейдинг криптовалют, кажуть що на цьому можна реально заробляти.
sasha777
Сообщения: 91
Зарегистрирован: Пн июл 05, 2021 8:14 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Питання про криптовалюти

Сообщение sasha777 »

muroslava писал(а): Пн май 09, 2022 11:24 am А скажіть, де я можу почитати інформацію про трейдинг криптовалют, кажуть що на цьому можна реально заробляти.
Як на мене, то сама по собі криптовалюта сьогодні не така цікава для інвестицій, через те що ціна на неї останнім часом впала. Куди цікавішою та прибутковішою вважається торгівля криптою, ось тут можна добре заробити. Якщо вирішили займатись трейдингом криптовалют, тоді перегляньте список найкращі криптовалютні біржі. Майданчик міжнародного об'єднання Форекс трейдерів підготував найповнішу та актуальну інформацію для трейдерів зі всього світу. Тут можна ознайомитись з тою чи іншою криптобіржею, прочитати відгуки реальних трейдерів та дізнатись всі деталі співпраці.
deen
Сообщения: 113
Зарегистрирован: Сб май 22, 2021 10:46 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1366x768

Питання про криптовалюти

Сообщение deen »

Багато людей хочуть але не знають як купити біткоін тому я всім рекомендую цей портал. Він допоможе вам краще познайомитися зі світом криптовалют і на ньому знайдете покрокову інструкцію з купівлі біткоїну.
Хороший двигатель на мотоблок можно купить в этой компании https://agrus.kiev.ua/sadovaja-tehnika/dvigateli Здесь нормальные цены и большой выбор двигателей.
Аватара пользователя
nilas
Сообщения: 68
Зарегистрирован: Пн дек 14, 2020 9:08 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1536x864

Питання про криптовалюти

Сообщение nilas »

Кому уже нужен тот биткоин ? Он просел нереально...
Ответить

Вернуться в «Развлечения / Розваги»