Правова допомога отримання ліцензії

Всё, что не подпадает под существующие категории форума. Обсуждения на разные темы.

Все, що не підпадає під існуючі категорії форуму. Обговорення на різні теми.
Ответить
Аватара пользователя
sasharomar
Сообщения: 20
Зарегистрирован: Пн янв 11, 2021 11:24 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080

Правова допомога отримання ліцензії

Сообщение sasharomar »

Вітаю всіх. Може хтось підкаже хорошого адвоката, який може надати правову допомогу з отриманням ліцензії на надання фінансових послуг? Дуже буду вдячний за слушні рекомендації.
Аватара пользователя
mirllall
Сообщения: 8
Зарегистрирован: Пн янв 11, 2021 2:36 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080

Правова допомога отримання ліцензії

Сообщение mirllall »

У мене був свій магазин, який продала як готовий бізнес, а після того покупець його ще перепродав іншим людям, а вони до ладу не вели бухоблік і багато документів просто втратили. Після їх перевірки податковою інспекцією було нараховано величезний штраф, який через суд хотіли списати у мене як колишнього засновника. Неприємна ситуація вийшла. Звернулася за допомогою до адвокатського об'єднання «Жованник&партнери». Зрештою змогли довести мою невинність. Одним словом, працюють грамотні та тямущі адвокати, які з подібними справами чудово справляються. Упевнена, що вам вони також зможуть допомогти.
Аватара пользователя
sasharomar
Сообщения: 20
Зарегистрирован: Пн янв 11, 2021 11:24 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080

Правова допомога отримання ліцензії

Сообщение sasharomar »

Дякую вам за слушну пораду. Обов'язково найближчим часом зв'яжусь із ними. Сподіваюся, що ви мене не обдурили, і там справді працюють професіонали.
Ответить

Вернуться в «Чат»