Чи пити антибіотики?

Всё, что не подпадает под существующие категории форума. Обсуждения на разные темы.

Все, що не підпадає під існуючі категорії форуму. Обговорення на різні теми.
Ответить
Аватара пользователя
ilonat
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Ср июн 23, 2021 5:15 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1600x900

Чи пити антибіотики?

Сообщение ilonat »

Привіт усім. У мене питання щодо лікування. Хворію вже більше тижня. Кашель, горло болить, ніс не дихає. Як лікуюся? Чай пью з калиною та малиною, боржомі з молоком (гидота неймовірна, але кашель став м'якше). Але ось думаю, може таки треба антибиотики пропити? Як вважаєте?
Аватара пользователя
linivec
Сообщения: 25
Зарегистрирован: Вс сен 19, 2021 4:27 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1600x900

Чи пити антибіотики?

Сообщение linivec »

Такі питання треба не а форумі задавати, а лікарю. У вас же є свій сімейний лікар? Ось запишіться до нього через інтернете, підете, нехай вона вас прослухає, чи немає пневмонії Та і взагалі, ви впевнені, що це не ковід?
Аватара пользователя
ilonat
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Ср июн 23, 2021 5:15 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1600x900

Чи пити антибіотики?

Сообщение ilonat »

linivec писал(а): Чт окт 28, 2021 9:32 pm Такі питання треба не а форумі задавати, а лікарю. У вас же є свій сімейний лікар? Ось запишіться до нього через інтернете, підете, нехай вона вас прослухає, чи немає пневмонії Та і взагалі, ви впевнені, що це не ковід?
Ну, це не ковід. Усі запахи я чую. Та і вакцинований. Це просто я чи нежить, чи бронхіт. До лікаря не можу піти, тому що вона на лікарняному - мабуть, сама заразилася від пацієнтів. А до першого ліпшого йти не хочу.
Аватара пользователя
linivec
Сообщения: 25
Зарегистрирован: Вс сен 19, 2021 4:27 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1600x900

Чи пити антибіотики?

Сообщение linivec »

Ну, якщо ви так категорично вирішили займатися самолікуванням, то давайте по черзі розбиратися, що з вами робити ) , По-перше - чи є температура. У всіх лікарняних протоколах лікування значиться, що, якщо температура тримається більше трьох днів, то це говорить про те ,що це вже не вірус, а бактерія. Тому більш доцільним буде лікування антибіотиками https://apteka-ds.com.ua/catalog/medyka ... ntybiotyky
Дуже гарно допомагає антибіотик Емсеф. Взагалі це цефтриаксон, тільки більш очищений. Тому й коштує він дорожче, ніж звичайний цефтриаксон.

Изображение
Аватара пользователя
ginagrow
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Сб дек 25, 2021 1:20 am
Откуда: Киев
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080

Чи пити антибіотики?

Сообщение ginagrow »

Після прийому антибіотиків можно очікувати дисбактеріоз кишечника https://zernova.com.ua/dysbakterioz-kys ... oslykh-05/. Тому не варто самостійно собі прописувати такі препарати. Доречі, скоро вже не можно буде купувати антибіотики в аптеці без рецепту. Без відвідування лікаря не обійтись.
Аватара пользователя
lupka
Сообщения: 73
Зарегистрирован: Ср фев 17, 2021 5:04 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1440x900

Чи пити антибіотики?

Сообщение lupka »

Я не маю нічого проти ліків. Зараз треба щось від нервів обрати, що можете порадити купити та в якій аптеці це краще робити?
grori
Сообщения: 69
Зарегистрирован: Ср мар 10, 2021 8:00 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1440x900

Чи пити антибіотики?

Сообщение grori »

Доброго дня! Я нещодавно звернувся до лікаря через постійний стрес та нервове напруження на роботі. Він порадив мені придбати гліцисед https://zdravica.ua/drugs/glicised Я не довго замислюючись заглянув до аптеки "Здравиця", онлайн це робити зручно. Дуже здивувався, коли з'ясувалося, що вони мають ці ліки в наявності та за доступною ціною. Я вже приймаю гліцисед тиждень і відчуваю покращення. Тут можете купувати будь-які ліки, вибір великий.
Ответить

Вернуться в «Чат»