Сайт міста Липовець

Всё, что не подпадает под существующие категории форума. Обсуждения на разные темы.

Все, що не підпадає під існуючі категорії форуму. Обговорення на різні теми.
Ответить
grori
Сообщения: 69
Зарегистрирован: Ср мар 10, 2021 8:00 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1440x900

Сайт міста Липовець

Сообщение grori »

Всім привіт! Друзі, іду до вас за порадою. Хочу знайти дещо про свою стару школу, то маю надію, що допоможете. Вчився я в Липовці – отже, шукаю, напевне, сайт цього міста. Думаю, там повинна бути розміщена інформація про заклади освіти.
zelezka
Сообщения: 46
Зарегистрирован: Ср мар 10, 2021 7:49 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1440x900

Сайт міста Липовець

Сообщение zelezka »

Ох, ось це ви загнули, якщо чесно, я не знаю, такого сайту. Максимум якась група є в соціальних мережах і то пошукати треба. Думаю, у нас всі один одного знають, тому не потребують такого.
grori
Сообщения: 69
Зарегистрирован: Ср мар 10, 2021 8:00 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1440x900

Сайт міста Липовець

Сообщение grori »

Та я так теж думав до пори до часу, але виявилося все набагато складніше. Справа в тому, що я колись свій атестат втратив, ось тепер відновити потрібно ... Хоча не знаю, можливо це чи ні.
Аватара пользователя
ilonat
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Ср июн 23, 2021 5:15 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome MacOS 1440x900

Сайт міста Липовець

Сообщение ilonat »

Так-так, ви абсолютно праві!
Вся інформація про навчальні заклади, організації та підприємства має бути на такому ресурсі.
Вам потрібен сайт міста Липовець і там шукайте інформацію двома шляхами: або через пошукач, або продивляючись відповідний розділ.
Також там є розділи з новинами, цікавими подіями, різноманітними статтями на теми нерухомості, спорту, культури. В них знайдете також багато важливого.
Містечко дуже цікаве, до речі.
Изображение
Ответить

Вернуться в «Чат»