Стек технологій

Настройка другого программного обеспечения.

Налаштування іншого програмного забезпечення.
Ответить
batareika
Сообщения: 83
Зарегистрирован: Чт июл 14, 2016 9:35 am
Откуда: Київ
Пол: Мужчина
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080
Контактная информация:

Стек технологій

Сообщение batareika »

Всім доброго дня!

На даний момент вийшла величезна кількість різноманітних як backend, так і frontend фреймворків. А також виникають та активно розвиваються різноманітні системи управління контентом (CMS). Тож пропоную в даній темі ділитись хто чим активно користується, їх переваги та недоліки. Гадаю, це буде для всіх цікаво та корисно.
batareika
Сообщения: 83
Зарегистрирован: Чт июл 14, 2016 9:35 am
Откуда: Київ
Пол: Мужчина
Агент пользователя: Chrome Windows 1920x1080
Контактная информация:

Стек технологій

Сообщение batareika »

Отже, я й почну.

В якості backend фреймворку я останнім часом використовую Laravel. Він має доволі зручну структуру, написана величезна кількість функцій. Має можливість створення елементів через консоль (виконує більшість "рутинної" роботи в автоматичному режимі). До недоліків, напевне, можна віднести те, що його нові версії працюють лише з останніми версіями PHP - не те, щоб це було погано саме по собі - навпаки, варто прагнути до сучасних технологій, але якщо у Вас на сервері знаходиться паралельно кілька старих сайтів на старих версіях PHP, перехід на нову версію може викликати проблеми. На щастя, хостинг zzz надає можливість індивідуального підбору версії PHP під кожен проект.

Для верстки використовую Bootstrap 4. Не думаю, що тут варто щось казати додатково - майже всі сучасні інструменти його і використовують для верстки.

У Frontend я не надто сильний, тому пишу або на чистому JavaScript, або використовую бібліотеку jQuery. Рідше (точніше зовсім рідко) використовую бібліотеку Prototype. Тому мене цікавить Ваш досвід роботи з Angular, React або інших схожих сучасних технологій.

Щодо CMS - моя улюблена це OpenCart. В своїх останніх редакціях вони реалізували можливість зручного створення розширень до їх системи, а також можливість по бажанню відключати без нанесення будь-якої шкоди для сайту.
queen-house
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пт мар 19, 2021 8:10 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Chrome Windows 1440x900

Стек технологій

Сообщение queen-house »

У мене навіть чиста опенкарт 3 на безкоштовному хостингу не йде без помилок, не кажучи про сайт на опенкарт 3. До речі, де можна поміняти версію PHP?
Ответить

Вернуться в «Другое программное обеспечение / Інше програмне забезпечення»