Як створити сайт з нуля

Как создать первый собственный сайт. Если Вы ещё не знакомы с данным вопросом, добро пожаловать сюда.

Як створити перший власний вебсайт. Якщо Ви ще не знайомі з даним питанням, ласкаво просимо сюди.
Ответить
manishkob
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пн окт 11, 2021 9:31 am
Пол: Не указан
Агент пользователя: Safari MacOS 1440x900

Як створити сайт з нуля

Сообщение manishkob »

Довідкова інформація: У мене є невеликий досвід програмування, але я зрозумів, що у мене немає досвіду розробки фронтенду. Я вирішив, що створення власного веб -сайту не може бути поганим «проектом» для навчання.

Я зібрав "основну кількість" html/css, щоб створити "веб -сторінку". (дізнався про це у школах w3) Наступний крок - отримати DNS та хост. Це частина, на якій я застряг.

З того, що я розумію (концептуально через відео YouTube), сервер доменних імен - це просто "ім'я" вашого веб -сайту, а хост - це місце, де деякий комп'ютер "зберігає" ваші файли і спрямовує їх на сервер доменних імен? (idk, якщо хтось хоче це концептуально пояснити, це також було б чудово.)

Крім того, чи рекомендували б ви, хлопці, купувати/платити за сервер/хост доменних імен? Скрізь, на що я дивлюся, є "ось наші готові шаблони".

Спасибі заздалегідь!showbox speed test
lebedart
Сообщения: 41
Зарегистрирован: Вс апр 18, 2021 12:02 pm
Пол: Не указан
Агент пользователя: Firefox Windows 1696x954

Як створити сайт з нуля

Сообщение lebedart »

Вы можете купить VPS сервер через сайт https://well-web.net/virt-private-serv это очень легко сделать. Посмотрите какие есть варианты сейчас, дешево и активация сразу происходит
Ответить

Вернуться в «Первые шаги / Перші кроки»